https://pgen.pl/assets/cache/910822fe7d98c9d392bd4ad40824a723_750_319_optim.jpg
Adam Buksa: Bardzo cieszę się z bramki na PGE Narodowym

- Bardzo cieszę się z tej bramki, to był mój bardzo udany debiut w reprezentacji - mówił Adam Buksa po meczu z Albanią. Biało-Czerwoni pewnie wygrali na PGE Narodowym 4:1.

- Cieszę się z tego zwycięstwa, to był dla nas istotny mecz. Wiedzieliśmy, że musimy go wygrać - powiedział Buksa na pomeczowej konferencji prasowej. Dla 25-latka to był wyjątkowy wieczór na PGE Narodowym, który zakończył pierwszym golem w biało-czerwonych barwach.

- Reprezentacja to miejsce, w którym zawodnicy się zmieniają, jednak przyjechałem w pełni przygotowany w środku sezonu. Przed nami kolejne mecze, teraz na nich się koncentruję - podkreślał zawodnik.

Na konferencji obecny był także trener reprezentacji Polski Paulo Sousa, który tak komentował mecz na PGE Narodowym: - Zespół Albanii jest bardzo kompaktowy i agresywny, był dla nas wyzwaniem. Na pewno porozmawiam ze współpracownikami, aby ocenić, jak lepiej grać indywidualnie i kolektywnie ze wszystkimi zawodnikami. Wszystko po to, aby szybciej i lepiej podejmować decyzje na boisku.

Kolejny mecz Biało-Czerwonych na PGE Narodowym już 8 września. Reprezentacja Polski zmierzy się z Anglią w ramach eliminacji MŚ 2022.

Link skrócony: www.stdn.pl/5539-86b3c

Co o tym sądzisz?